taseligozmerkezi.com web sitesi Göz Merkezi tarafından hazırlanmış olup Göz Merkezi herhangi bir beyana ya da bildiriye gerek olmaksızın sitede kısmi ya da komple değişiklik yapma hakkı saklıdır.

Bu web sitesinde yayınlanan her türlü detay, belge ve illüstrasyon Göz Merkezi´nin mülkiyetinde olup söz konusu unsurlar ancak kişisel amaçlar için kullanılabilecek ancak herhangi bir ticari amaç güdemeyecektir. Ayrıca alıntılar da telif hakkı ibaresinin gösterilmesi mecburidir.

taseligozmerkezi.com web sitesi, içeriği ve uygulamaları ile sadece bilgilendirme ve eğitim amacı taşımakta olup, hiçbir şekilde tıbbi öneride bulunma ve/veya hekim-hasta ilişkisi sağlama amacı taşımaz. Ayrıca sitedeki bilgilerin, hekim muayene ve konsültasyonu sonucu sağlanan bilgilerle kıyaslanamayacağı göz önünde bulundurulmalıdır.

Bu web sitesinin kullanıcıları riski tamamen kendilerine ait olmak üzere web sitesine ve içeriğine erişmeyi kabul ederler. Göz Merkezi veya bu web sitesinin yazılması, üretimi ve yayınlanmasında görev alan kişi ve/veya kurumlar; üçüncü kişi ve/veya kurumların erişimden ve/veya web sitesindeki bilgilere güvenmelerinden kaynaklanan herhangi bir zarar ve/veya kayıptan sorumlu tutulamazlar.

Bu web sitesi, diğer web sitelerine linkler ve köprüler içermektedir. Göz Merkezi, söz konusu sitelerinin içeriklerinden ve bu sitelerden dolayı kaynaklanan herhangi maddi ve manevi zarar ve kayıplardan sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar, bu sitelere -riskleri tamamen kendilerine ait olarak- erişim sağlarlar. Bu sitelerdeki faaliyetler T.C yönetmeliklerine uymayabilir, bilgiler T.C Sağlık Bakanlığı´nın onayladığı metinlerden farklı olabilir.

taseligozmerkezi.com sitesi Web-Art Bilişim tarafından hazırlanmıştır (c) Tüm video, görsel ve metinler taseligozmerkezi.com sitesine aittir [ yasal uyarı ]