Hayata Gülen Gözlerle Bakın!
Zeiss Carl OPMI Lumera

ZEISS CARL OPMI LUMERA 700 ameliyat mikroskobu sezgisel ve çok yönlü bir cihazdır ve teknik donanımı mutlak en iyiler arasındadır. Gözün derin katmanlarına ve iç yapılarına invazif olmayan bir şekilde içgörü sağlayan yerleşik bir optik koherens tomografiye (OCT) sahiptir. Bu bilgi, bir renk ölçeği kullanılarak üç boyutlu bir 3D görüntüye iletilir.

OPMI Lumera 700'e entegre edilmiş özelliklerle her şeye en iyi şekilde hazırsınız: sadece ertesi gün katarakt ve retina ameliyatı için değil, aynı zamanda gelecek için de. Sistem son derece çok yönlüdür ve uygun aksesuarlarla size hem ön hem de arka segmentler için tam olarak ihtiyaç duyduğunuz aleti verir.

OPMI Lumera 700, aydınlatma kalitesinde gerçek bir devrim sunuyor. Stereo Koaksiyel Aydınlatma (SCI) ile. Ayrıntıların benzeri görülmemiş bir şekilde tanınmasından yararlanırsınız. Kit, bağımsız büyütme ve odak kontrolü ile 0° ortak gözlem ve dürbünün içine yerleştirilmiş bir görüntü çevirici içerir.

İnternet sitemizde çerezlerden faydalanılmaktadır. Ayrıntılı bilgi için Kişisel Verilerin Korunması Kanununu, Gizlilik Sözleşmesi ve Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz. Reddet Kabul Et